مواد اولیه وارداتی شامل :

کربنات باریم، براکس پنتا، اسید بوریک، سدیم سیلیکو فلوراید، فلورین، تیتانیم اکساید، زیرکونیوم سیلیکات، آلومینیوم اکساید، کریولیت و ...
مواد اولیه داخلی شامل :

بهترین سیلیس فراوری شده، نیترات سدیم و پتاسیم، کربنات کلسیم و سدیم، دولومیت، فلدسپار سدیک و سدیک پتاسیک، کوله مانیت، آمونیاک، سولفات باریم، فلورین و ...

 

Wikipedia

کربنات باریم Barium Carbonate

باريم كربنات در صنايع بسياري از جمله درصنعت سراميك به عنوان تركيب سازنده لعاب، در صنعت آجر و ... كاربرد دارد.
كربنات باريم در ساخت تيتانات ها، فريت ها، ديرگدازها كاربرد دارد. از كاربردهاي ديگر اين تركيب، توانايي آن در جذب اشعة ايكس در جهت محافظت و جلوگيري از انتشار به ويژة در محي طهاي عكسبرداري پزشكي است و به همين دليل نيز از اين تركيب در جدارة لوله هاي اشعة كاتدي و به ويژه در سلول هاي نوري تلويزيون استفاده مي شود. كاربرد آن سبب كيفيت بهتر و درخشندگي بالاتر در رنگ هاي تصوير تلويزيون، به جهت پتاسيل هاي كاتدي بزرگتر مي شود.
علاوه بر كاربردهاي ذكر شده، كربنات باريم در ساخت شيشه هاي طبي كاربرد دارد. افزودن آن به شيشه، شفافيت شيشه را بيشتر كرده و پراكنش نوري را در آن كاهش مي دهد. علاوه بر آن سختي بيشتري به شيشه بخشيده و آن را در برابر خراشيدگي مقاوم مي سازد. اين تركيب بصورت بخشي يا كلي، مي تواند سرب را از شيشه بلورين جدا سازد. از ديگر كاربردهاي اين تركيب، بهبود بخشيدن روان شدگي در شيشه هاي مذاب است.
كاربرد ديگر كربنات باريم در صنعت سراميك و در ساخت الكتروسراميك ها است. اين نوع سراميك ها از اكسيد و كربنات آهن به همراه باريم يا استرانسيم و سرب ساخته ميشود. بخش كوچك ولي مهمي از كربنات باريم در اين صنعت مورد استفاده قرار مي گيرد.
فريت باريم نيز بخشي از مصرف كربنات باريم را تشكيل مي دهد. از اين تركيبات در صنعت الكترونيك استفاده مي شود و رشد اين صنعت باعث افزايش ميزان تقاضا براي كربنات باريم در سال هاي اخير شده است.
از ساير موارد مصرف كربنات باريم مي توان تثبيت كننده چسب آهار، انعقاد پلاستيك هاي مصنوعي،حشره كش ها، ميكروب كش ها و سموم كشاورزي، عامل ذوب كننده در جوشكاري ، در ذوب كردن و تصفيه منيزيم ، در استحصال اينديم، بازيافت روي از تفاله اشاره كرد.

 

Certificate of Analysis

Nov 2014 Barium Carbonate Production Name
    Analysis Result     Standard Index Item %
99.39% 99.20≤% Purity
0.18% 0.30≥% Moisture
0.10% 0.15≥% Ignition residue of HCI insolubles
0.16% 0.25≥% Total Sulfur
0.002% 0.004≥% Ferrum
                                                                                     
     

 

 

Contact Us

 1643 4428 (9821+)    :   Tel

1747  4428 (9821+)    :   Fax

Mob : (+98912) 654 54 28

Latest

آنالیز مواد اولیه وارداتی به آرشیو اضافه گردید.

   
   

Development

منابع وارداتی از کشورهای چین، ترکیه، هند و روسیه می باشد. مواد اولیه خارجی از قبیل کربنات باریم، براکس پنتا، اسید بوریک، سدیم سیلیکو فلوراید، فلورین، تیتانیم اکساید، زیرکونیوم سیلیکات، آلومینیو اکساید، کریولیت و ...

more

Services

شرکت جهان سپید مروارید با داشتن کادر فنی مجرب در زمینه تهیه مواد اولیه صنایع شیشه و اپال، کاشی و سرامیک ، لعاب و چینی با بیش از 25 سال تجربه عملی و 5 سال فعالیت رسمی در زمینه واردات و صادرات ، آمادگی خود را جهت همکاری در خصوص واردات مواد ...

more

Partners

این شرکت با در اختیار داشتن شرکت رسمی و ثبت شده در کشور چین قادر به ارائه پروفرما با شماره حساب کنلن بانک چین برای دریافت ارز مبادلاتی میباشد. بنابراین شما با قیمتی مناسب و اطمینان خاطر بیشتر میتوانید نیازهای وارداتی خود را رفع نمائید.

more

تماس با ما

 1643 4428 (9821+)  :   Tel

1747  4428 (9821+) :  Fax

Mob : (+98912) 654 54 28

E-Mail : info @ jsm-glass.ir